Miesiąc milczenia - Co dalej w 2019?

Witajcie kochani,może to nie ten czas i ten moment gdy planujemy coś lub piszemy podsumowanie Poprzedniego roku bo co by nie było powinno być długo wcześniej.
Święta,koniec roku,rodzina....co dalej?Blog waszfotograf zostaje mimo że nie raz pisałem że Powinien mieć inną nazwę,ale ta nazwa się ostała i była nie raz porządnie dofinansowana więc Szkoda by było ją zamknąć,bo waszfotograf jest dla was nie dla mnie aczkolwiek daje to korzyści Obustronne.


Rok 2018 był dosyć płodny w fotografię,poznawanie,w radości i smutki,udało mi się sporo zobaczyć I zrealizować wiele celi które sobie założyłem.
Chciałbym by nowy rok nie był gorszy,w tej chwili nie ten moment by marzyć a jedynie realizować Obecne zobowiązania,koniec roku i początek nowego nie był dla mnie łaskawy aczkolwiek byłem Przygotowywany na ten moment okrągłe 12 miesięcy.....
12 Stycznia zmarł mój tata po długiej i ciężkiej chorobie,i tak powstała nowa rzeczywistość.
Nowy stan,nowe zobowiązania by wszystko w koło było przyjazne i dobre.
Nowy rok to i nowe miejsca,fotografie,recenzje a będzie ich sporo bo w składziku trochę sprzętu do Wypróbowania,zobaczenia.
Krótki to kochani wpis będzie bo więcej myśli niż treści,więcej pytań niż odpowiedzi....
Na pewno na stronie zaktualizuje opisy i nie które treści,może po wielu latach wykonam specjalne Logo na stronę ale z tego co wiem te się podoba ale sam uważam że jest mało profesjonalne.
Także myślę nad typowym blogiem na instagramie a być może potem jako strona/blog ale czas Pokaże co dalej.
Czuję że ten rok będzie wyjątkowy pod każdym względem mimo tylu smutków i trosk i tego wam Życzę w Nowym roku! 
2 komentarze:

  1. bardzo mi przykro ;-(

    OdpowiedzUsuń
  2. My condolence, I know you are tough and very strong, you are someone and a very valuable man!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.