Kupuje-Sprzedaje-Poznaje - Czyli Shumee w natarciu

Żyjemy w świecie konsumpcji,oraz w nadmiernym pędzie dlatego lubimy robić zakupy w internecie ale z nadmiaru tych zakupów lubimy się zarazem pozbywać niepotrzebnych przedmiotów z szafy ale nie tylko.
Na rynku mamy dosyć spory wybór portali sprzedażowych,ogłoszeniowych ale jak jedne są drogie jak i trudne w obsłudze to inne mają slaby zasięg,nie wiem jak wy ale jak ja coś kupuję czy sprzedaję i się zagadam to mogę tak przegadać noc jak wpadnę w temat ;-) 
No ale że to są typowe portale funkcyjne(kup/sprzedaj) nie poznamy przy okazji kogoś ciekawego i właśnie tutaj przychodzi do nas Shumee.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumee&hl=pl

Jak wielu mnie zna to wiedzą że jestem osobą która lubi zbierać różne przedmioty,tak jakby chomikować i nie potrafi się z nimi rozstać ;-)
Oczywiście wiele przedmiotów jest mi potrzebne do fotografii lub do czynności związanych z prowadzeniem blogów,ale wiele rzeczy jak patrzę jest mi zbędna i postanowiłem je sprzedać(oj ciężko było wybrać;-)

Po rejestracji trzeba zweryfikować swój profil w celu wypłaty gotówki za sprzedane przedmioty.
przy rejestracji w celu weryfikacji konta bankowego robimy przelew 1zł
Ważną a wręcz istotną rzeczą jest że za wystawienie przedmiotu do sprzedaży jak za zamieszczenie fotografii nic nie płacimy a za każdy przedmiot sprzedany portal pobiera tylko 3% prowizji i tak już zostanie i ośmielę się powiedzieć że to bije inne podobne portale na głowę przy czym tutaj z jak ładna kobieta robi u nas zakupy możemy ją zaprosić na kawę ;-) oczywiście nie należy tego nadużywać ;-D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumee&hl=pl

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumee&hl=pl

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumee&hl=plNa rynku jest parę portali do sprzedaży rzeczy nowych oraz używanych,ale mi głównie chodziło by dany portal był dostępny mobilnie na smartfony a w dodatku był łatwy w obsłudze oraz co najważniejsze był stabilny.
Taką platforma jest wspomniane ''Shumee''
Instalacja przebiega bez problemu,apke można pobrać z Google Play,Ap Story lub po prostu z witryny producenta

Tutaj macie linka do Google play >>  Sumee na Google play

https://shumee.pl/


https://shumee.pl/


https://shumee.pl/


https://shumee.pl/


https://shumee.pl/Więc i ja zacząłem swoją sprzedaż na platformie sprzedażowej Shumee,u mnie przede wszystkim znajdziesz fajne gadżety oraz akcesoria do fotografii ale także to co jest mi w danej chwili nie potrzebne i raczej już nie będzie a chodzi głownie o perfumy,akcesoria komputerowe itd

Dodatkowo można poznać bardzo fajnych ludzi

W wersji na deskopowe komputery lub inaczej mówiąc na witrynie głównej aplikacji po zalogowaniu mamy wygodne okna do przeglądania przedmiotów ale głownie do konwersacji ze swoimi znajomymi z shumee a tych może być sporo bo każdego dnia rejestruje się dużo osób a co za tym idzie chcąc sprzedać ciekawe przedmioty,do większej liczby użytkowników dotrze wasza oferta.

Zapraszajcie kochani znajomych i poznawajcie nowych i sprzedawajcie i po prostu bądźcie Szumikami ;-)

13 komentarzy:

 1. Widzę same ubrania praktycznie a np materiały budowlane można tam wystawić?
  a programik super ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne to jest,już się rejestruje,lubię takie nowości ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. tego mi było trzeba,zainstalowałem,naprawdę świetnie działa i fajny design,czekam na aktywację i może coś sprzedam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Shumee jest świetne! nie to co padaka Allegro,ale konkurencja jest potrzebna ale widzę że duży tutaj potencjał.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie testujemy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już zainstalowana��������

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz wiem gdzie zrobię swoją wyprzedasz garażową ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fenomenalna aplikacja,takiej było mi od dawna potrzeba ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wreszcie może jakaś alternatywa dla Allegro? wygląda i działa zacnie,ciekawe jak serwery jak ktoś by chciał sprzedawać np 1000 produktów?

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajna sprawa,zainteresowała mnie,mam parę ubrań do sprzedania,ale czy na pewno darmowe wystawianie produktów?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.