Zarabianie 5$-10$ dziennie na hitleap - Zarabianie w internecie

Witajcie,dzisiaj jeszcze raz opiszę szerzej metodę zarabiania w internecie przy pomocy ''Autosurfa'' jakim jest Hitleap...
Co to w ogóle jest Hitleap ?
Jest to po prostu program wymiany ruchu,dzięki któremu my wklejamy swoje strony do oglądania a my oglądamy strony innych użytkowników,ale spokojnie to działa wszystko automatycznie i nikt nie musi siedzieć 24H przed komputerem..
Wpierw musimy się zarejestrować :
Najlepiej poprzez baner na dole :

Get Traffic

Dzięki temu Polecacie mnie i dostajecie 20% minut które ja zdobędę oraz 5% kwot które wydaje na zakup abonamentu premium czyli jak wydaje miesięcznie 8 dolarów to macie 5% kwoty więc już teraz zarabiacie i zdobywacie np wyświetlenia dla swojej witryny.
Czym się wyróżnia Hitleap?
 Między innymi tym ze odpowiednio ustawiając czas nasze konta nie zostaną zbanowane oraz że chyba jedyny ładnie liczy wyświetlenia filmików na YouTube.
Więc zapraszam do rejestracji poprzez baner powyżej i zarabiajmy razem;-)
Oczywiście można pokosić się o uruchomienie Hitlepa na nowym komputerze który korzysta z mobilnego internetu ale koszta nowego sprzętu są wysokie i z tym trzeba poczekać.
Najlepiej do tego nadaje się terminal czyli mini komputer który zazwyczaj ma z 2GB ramu procesor około 2Ghz i z 4 GB dysk,z doświadczenia mi najlepiej pracuje na nich Windows XP z tego względu że fizycznie jest już na nim zainstalowany Windows 7 ale jako user,a sprzedawca nie podał hasła admina a bez niego nie zainstalujemy NIC to raz a dwa ze w Windows 7 zostaje nam około 150/200 MB wolnego dysku a w Windows XP zostaje około 900MB ale na początku mi pod Windows 7 pracował parę dni 24H gdzie non stop pokazywał 0MB wolnego dysku i się nie wieszał ani nic,może był bardziej ciepły.
Jako terminal Polecam Dell FX 170,mam 4szt i spisują się wyśmienicie i biorą o wiele mniej prądu niż zwykły PC,a możemy je doglądać zdalnie by ciągle nie przełączać ekranu,zdalnie możemy je podglądać z każdego miejsca na Świecie ;-)
Na samym Hitleapie dziennie możemy zarobić około 5 dolarów mając minimum 3 polecanych,czyli jak minimum 3 osoby klikając na powyższy baner się zarejestrują,oczywiście można takich osób mieć bez ograniczeń i wiadomo że czym więcej tym lepiej i tym samym więcej zarobimy,jak trochę zainwestujemy w takie terminale a do tego zarejestruje się trochę osób możemy zarobić naprawdę spore pieniądze bo chyba 150 dolarów miesięcznie jest spora kwotą?
To tylko przedsionek bo do całości trzeba dołożyć inny program a mianowicie ;;Shorte.St''
Dosyć popularny na Facebooku nazwany przez wielu wirusem,a wcale nim nie jest.


Jak widać zarobki są że tak powiem na niezłym poziomie,można powiedzieć że każdy by chciał nic nie robić a tyle zarobić! ale tak się nie da,ale oczywiście gdy przez kilka miesięcy zainwestujemy wejdziemy w temat dodatkowo będziemy mieli minimum 3-5 polecanych którzy się zarejestrują z naszego polecenia to wtedy tak,możemy iść na kawę mieć w dużym poważaniu Poniedziałki w Pracy i patrzeć jak nam dolary rosną ;-)Wypłacałem raz tylko dla sprawdzenia 5,34 dolara bo minimum wypłat to 5 dolarów a teraz po prostu zbieram,te kwoty są z 23 dni więc jeszcze urośnie,można mieć tego więcej o wiele więcej pod warunkiem że będziemy mieli z 2 Konta na Hitleapie i do tego celu dobrze mieć komputer/Terminal lub laptopa z modemem 3G oraz na Shorte będziemy mieli około 50 stron ze skróconymi linkami bo o to między innymi na Shorte chodzi,można dodatkowo wstawić skrypt na swoje strony,zarobki na Shorte są zależne między innymi od tego z jakich krajów mamy ruch i tak np z tylko z Polski przez miesiąc mamy ruch to zarobimy np z 40 dolarów a jak ze Stanów Zjednoczonych to zarobimy ponad 150 dolarów licząc że z Polski mieliśmy 50tys wejść jak i ze Stanów.by zacząć zarabiać trzeba się zarejestrować klikając po prostu w baner poniżej :


Dzięki Hitleap i Shorte miesięcznie jesteśmy w stanie wyciągnąć nawet 300 dolarów miesięcznie tylko trzeba chcieć i zbudować infrastrukturę,ale na początek by podnieść sobie statystyki na blogu czy stronie możemy korzystać z jednego komputera lub jednego Terminala inwestując np na Hitleapie 8 dolarów miesięcznie dzięki czemu będziemy mogli wbijać ruch na 15 stron z 5 urządzeń a i tak dzięki temu że zarejestrujecie się z mojego linka w banerze zarobicie około 10 dolarów więc zarobek możecie odkładać na opłatę domeny lub co innego a po czasie zainwestujecie w jeszcze jeden komputer lub terminal jak ogarniecie temat i będzie cie mieli jeszcze więcej...
Powodzenia i Zapraszam do rejestracji! ;-)


 http://viid.me/qQbN4o

13 komentarzy:

 1. Dzięki Arturze,dzięki tobie już mam 8 Dolarów!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. By naprawdę cieszyć się wyświetleniami a tym bardziej zarobkiem trzeba przynajmniej mieć komputery uruchomione 24H i wykupiony pakiet Pro za 8 Dolców ;-)w wersji darmowej max da się wyciągnąć 15/20tys wyświetleń strony miesięcznie,ale trzeba być w polecanych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Shorte,jest bardzo dobre,polecam,sprawdzony system,wypłaty na czas..

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam swoje pierwsze 500 dolców!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ale świetny patent do dorobienie kilka stówek :D Koniecznie muszę spróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie słyszałem o tego typu zarobkowaniu ;0 jestem w niezłym szoku ;0 Świetny wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezły wpis ;) Musze się w ten temat bardziej zagłębić ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobna czynność jak zarabianie poprzez klikanie ;) Słyszę o tym co raz częściej, to znaczy, że musi być opłacalne ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Co??? Czego to ludzie nie wymyślą :0 Zdecydowanie jestem za normalną formą zarabiania, praca w biurze lub też zarabianie na biżuterii handmade czy też na haftowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zarabianie online to genialna sprawa, zwłaszcza gdy mieszka się w małej miejscowości, gdzie trudno o dobrą pracę. Osobiście pracuję jako zdalny copywriter w dużej korporacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj tak, pracowanie zdalnie to jedna z najlepszych możliwości występujących w dzisiejszych czasach no i świetna metoda na zarobienie dodatkowych środków ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zarabianie online to genialne rozwiązanie. Nie każdy może pracować w siedzibie firmy, dlatego takie rozwiązania zarabiania pieniędzy są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak dla mnie praca przez internet to świetna opcja. Pracuję tak już od 3 lat jako copywriter i naprawdę jestem zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.