Wyświetlenia na blogu - Chcesz więcej?

Wyświetlenia na blogu - Chcesz więcej?
Dzisiaj opisze wam sposób na podbicie wam statystyk w wyświetleniach ;-)
Zacznę od tego po co mi to ? a dlatego że między innymi z ilością wyświetleń ale nie tylko nasza strona jest wyżej w wyszukiwarce Google itp że osoby które fizycznie oglądają nasza stronę mogą się zainteresować treścią tam zawartą,no i by sobie wkleić statystyki na stronę ;-)
Wychodzę z założenia że lepiej mieć prawdziwych odbiorców a nie puste i nad tym między innymi pracuję ale na innych systemach z czego dzisiaj opisze wam taki który nie obciąży mocy obliczeniowej waszych PC

http://zwyczajnyinaczej.blox.pl/2017/02/Wyswietlenia-na-blogu-Chcesz-wiecej.html

Dzięki niemu zdobywamy minuty by je wymienić na wyświetlenia naszej strony/Stron,w wersji darmowej możemy zdobywać minuty z 2 komputerów(IP) oraz możemy posiadać w slocie 3 strony do zdobywania wyświetleń.
Jeszcze ciekawszą metodą jest gdy osoby się polecają to wtedy dostają 25% minut osoby poleconej oraz mogą je wymienić na PRAWDZIWE PIENIĄDZE,a pieniądze są znaczne bo mam poleconych 11 osób które także sobie nabijają a ja przez 4 dni zarobiłem w przeliczeniu z Dolary na zł - 87zł suma może głowy nie urywa,ale to jest praktycznie koszt rocznej opłaty np za domenę,więc widać że się opłaca,a takie pieniądze zawsze się przydadzą.

http://zwyczajnyinaczej.blox.pl/2017/02/Wyswietlenia-na-blogu-Chcesz-wiecej.html

Klikając w baner poniżej rejestrujesz się w programie,oraz ty zarabiasz oraz ja ,dziennie na jedną stronę można nabić od 300 do 10tys wyświetleń,dodatkowo pobieramy po rejestracji program pod Windows lub Linuks który będzie przeglądał fizycznie witryny,on działa jak przeglądarka z licznikiem zazwyczaj na 60 sekund jest większość stron,możemy go zminimalizować do paska i niech pracuje w tle i nam zbiera minuty lub pieniądze ;-) Pieniądze można zbierać w Euro lub Dolarach.

http://zwyczajnyinaczej.blox.pl/2017/02/Wyswietlenia-na-blogu-Chcesz-wiecej.html

Kliknij w baner i się zarejestruj :Oczywiście czym więcej komputerów/urządzeń tym lepiej,a jak już mamy takie zaplecze oraz wykupiony pakiet Pro możemy nawet nabić 50tys wyświetleń oraz zarobić parę dolarów,w dosyć poważnej sumie ;-)
Jeżeli macie pytania śmiało komentujcie,odpowiem ;-)

Więcej o zagadnieniach internetu/Zarabiania znajdziesz poniżej ;-)
 

5 komentarzy:

 1. Mam to i da się wyciągnąć 80 dolarów miesięcznie w 3 osoby na głowę,dodatkowo strona ma fajne statystyki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mnie, tylko chyba będę potrzebować więcej wskazówek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś dla mnie, tylko chyba będę potrzebować więcej wskazówek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a więc Pytaj ;-) prawdziwe wyświetlenia przy czym można zarobić ;-)

   Usuń
 4. Jest świetny już mi się podoba ;-) ale by zarobić trzeba przynajmniej mieć 3 znajomych to i wyświetlenia lecą ale i zarobek gdzieś 15 dolarów dziennie ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.