Trochę luksusu w domu #1

Czym jest dzisiaj luksus?Mówi się że kto kupuje tanio to kupuje dwa razy,bo co by nie było tanie rzeczy szybciej się zużywają,niszczeją itp inaczej jest z elektroniką a inaczej jest np z wystrojem domu,kuchni,łazienki...
Więc i czas remontów przyszedł do mnie i trzeba było wymienić parę przedmiotów w łazience,i tutaj chciałbym opisać w kilku zdaniach czy warto robić zakupy przez internet tak delikatnych przedmiotów jakim są umywalki.
Zanim odpowiem na to pytanie,powiem że fakt...u mnie w Mieście(Siedlce) jest kilkanaście sklepów z takim asortymentem,ale to co na wystawkach mnie nie zadowalało,ani ceny nie powalały,a jeszcze innym razem stała ekspozycja(ostatnia sztuka) w sumie nawet fajna była i byłem skłonny ją zakupić ale stwierdzono że to wystawka w formie reklamy i nie do sprzedania...sorry......
Więc wybór padł na sklep internetowy,czym się kierowałem?
Przede wszystkim cenami,ale także głównie opiniami i najbardziej szukałem sklepu który albo działa od niedawna(bo tacy zazwyczaj zawsze robią dokładnie i rzetelnie,bo potem wkrada się rutyna,byle jakie pakowanie towaru,lub pomyłki w zamówieniach(oczywiście nie jest to norma)
Jeszcze ważną kwestią dla mnie najważniejszą jest że towar mają od ręki bo jeżeli chodzi o asortyment budowlanki tak zwany to zazwyczaj sprzedają coś czego nie mają bo tak jest najlepiej i tak z kilkutygodniowych poszukiwań znalazłem!!Hurra ;-)
https://www.gredom.pl/


Jako jedyna miała dany produkt na stanie nawet w delikatnie wyższej cenie,ale ważniejsze dla mnie było to że mieli go fizycznie no i cena za kuriera była niższa jak u innych więc na jedno wychodzi że się opłacało...
Mój wybór padł na coś innego tak jak już wiele razy wspominałem tutaj na blogu ze jak wszyscy idą w prawo to ja idę w lewo i tak oto że zazwyczaj wybierają umywalki okrągłe/owalne to ja chciałem mieć kanciastą/prostokątną.
Moim zdaniem dodaje szyku,klasy.
Oczywiście w zestawie jest wszystko co powinno być do montażu(ale trzeba pytać przy zamówieniu czy dany model ma w zestawie np uchwyty/kołki i wkręty)
Do tego miła i rzetelna obsługa :

791-870-994
https://www.gredom.pl/pl/c/Umywalki/21/3/default/1/f_at_17_34/1
Całą gamę umywalek kupisz TUTAJ
Co należy jeszcze wspomnieć że paczka była wzorowo i bardzo solidnie spakowana.
A sama przesyłka szła standardowo 3dni to i tak przy takiej pogodzie jaka mamy bardzo dobry wynik!
Na koniec jeszcze wspomnę bo ktoś zapyta dlaczego opisuje tutaj na blogu coś co nie jest związane z fotografią? a no tłumaczę,fotograf to istota ludzka która tak jak inni je,śpi i oczywiście musi się umyć w tym dłonie by być świeżym na sesji ;-) a tak bardzo poważnie komuś się może przydać bo stoi przed takim samym dylematem czy nie kupić w sieci tak delikatny przedmiot jakim jest umywalka więc mówię że warto i POLECAM sklep :
www.gredom.pl

Tak więc jeżeli ktoś remontuje lub bądź buduje swój nowy dom warto tam zajrzeć ;-)

3 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.