Social Media to Gówno!

Tytuł mocny bo tak ma być,było o zarabianiu,ale teraz kilka refleksji na temat tego co się dzieje w sieci oraz po co nam potrzebne,o ile ludziom dorosłym,firmom i wszelkiej maści usługodawcom można powiedzieć że jest potrzebne,bo nic tak nie dotrze do klienta jak obecność w mediach społecznościowych itp

http://www.waszfotograf.com.pl/2016/11/social-media-to-gowno.html
Ale to co obserwuje u młodszych to aż się nóż w kieszeni otwiera,ale nieco starsi także niezbyt dobrze reagują np na negatywne komentarze z Facebooka,bo dla wielu niestety to co znajomi z tzw Fejsa powiedzą ważniejsze niż to co powie własne dziecko,mąż,czy nawet Matka...są przypadki samobójstw bo był hejt w sieci a dokładnie na Facebooku i nie wytrzymał,lub nie wytrzymała...gdzie to wszystko zmierza nie wiem,jakbym mógł to za żadne skarby nie miał by żadnego konta,ale w sumie jest to potrzebne by dotrzeć do większej liczby osób....ja w sumie także dużo mógłbym powiedzieć o hejcie na swojej skromnej osobie,ale mi się nie chce i powiem to jeszcze raz ŻE MNIE TO NIE BOLI! ;-)
Tylko współczuje tym osobom które zadają sobie trud by mnie obrażać....
Więc trzeba korzystać z rozwagą,także mnie dziwi ze wiele młodych osób zamieszcza nagminnie swoje zdjęcia prywatne i to naprawdę dosyć prywatne,wszystko dla ludzi,ale z umiarem.....
To się tyczy wszystkich portali czasem dla mnie nie ogarniętych jak snapchata i inne..
Ale z drugiej strony jak społeczeństwo wymusza by posiadać a zajmujemy się czymś co jest potrzebne do kontaktu z ludźmi to jak najbardziej,sam jeszcze nie testowałem snapchata.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.