Volna - Mistrz Portretu ?

Jak już jesteśmy przy tematyce obiektywów jak i portretów chciałbym wam przedstawić bardzo niesamowity obiektyw który można zobaczyć w komplecie z aparatem średnioformatowym Kiev88.
A mianowicie obiektyw MC Volna-3 80mm  f/2.8Ciekawostka jest ze można podpiąć go do cyfry,ale bardzo trudno dostać przejściówkę na dany model/markę aparatu,ale można szukać adapteru Kiev88>M42 i wtedy już podepniemy do cyfry;-)
Niestety wykonałem może z 3,4 fotografie cyfrą z podpiętą Volną i nie są to portrety,ale pokażę jedno ;-)
Olympus E-420 + Volna 85mm
Także można zauważyć że od obiektywu czasem zależy także kolorystyka fotografii,podoba mi się plastyka,może tej jesieni uda się wykonać więcej fotografii Volną na cyfrowo ;-)
A jeżeli chodzi o wykonywanie fotografii z użyciem Kieva to już Bajka ;-)Fakt obiektyw nie jest tani bo pewnie gdzieś w granicach 500zł ale może gdzieś na giełdzie foto taniej lub jak się jest pasjonatem itp można zakupić cały sprzęt wraz z aparatem Kiev88
To na tyle,aczkolwiek wszystkim polecam ten obiektyw,jego plastykę na pełnej dziurze,jest solidny i odwdzięczy się pięknymi fotografiami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.