Kto nie klika ten nie jedzie

Już kilka razy był poruszany temat utrzymania bloga a dokładnie domeny : www.waszfotograf.com.pl dzięki reklamom na blogu stać mnie w jakimś stopniu na opłatę roczna domeny,staram się znajdywać ciekawe tematy o fotografii ale nie tylko.
Dzięki pisaniu,i przelewaniu myśli na tekst czas milej przelatuje,są jakieś nowe perspektywy...
Każdy może do mnie napisać i podsunąć temat na post,możemy również go razem zrealizować ;-)
Tak naprawdę z wyświetleń które płyną z całego świata co mnie niezmiernie cieszy a dokładnie z Francji,Niemiec,Stanów Zjednoczonych oraz Polski miesięcznie wychodzi gdzieś 8-10zł no i prowadząc kanał na You Tube wychodzi gdzieś,przynajmniej ostatnio 2,69zł więc jak ktoś myśli że jestem milionerem to muszę rozczarować,a zresztą jakbym był milionerem to bym o tym pisał ? raczej NIKT by tego nie robił...tutaj chodzi o coś ważniejszego..między innymi ze jak mnie zabraknie.to coś po mnie zostanie oraz by czas mijał bardziej przyjemnie ;-)
Więc jeszcze raz dziękuję za kochanych czytelników,komentujcie,zadawajcie pytania,oglądajcie filmy i nadal bądźcie w pobliżu;-) Dzięki ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.