Kobieta to nie ''MIĘSO''

Witajcie..teraz całkiem z innej beczki....mimo że strona jest o fotografii,chciałbym poruszyć ważny temat i tak się składa że rzeczy ważne trzeba pokazywać dosadnie,inaczej odbieramy fotografie gdy jest opis a jeszcze inaczej jak jego brak,tą fotografie można odbierać dowolnie,z mojej strony jak i wybitnej modelki cel to dobra zabawa i ciekawe fotografie bez obrażania nikogo...

Kobieta....chyba każdy wie że gdyby nie kobiety,to nas by nie było? zastanawia mnie fakt dlaczego tak mało szacunku do nich jest i z roku na rok coraz mniej i to w naszej kulturze bo egzotyce to już nie wspomnę! Słyszałem wielokrotnie czy przypadkowo,czy w pracy,na ulicy i gdzie tylko spotkać można dwóch facetów że kobieta inaczej mówiąc w ich mniemaniu cyt : niunia,suczka,baba,zołza,cipa,fajna kurewka i wiele innych i mniej ciekawych zwrotów,,można powiedzieć że nie które kobiety sobie zasłużyły? może i tak....ale np bicie kobiet bo ktoś lubi,seks siłą wymuszony,po prostu tzw Mięso..a własne kobieta to coś więcej,ma serce,uczucia,marzenia.....i jest człowiekiem....także wielki szacunek za trud rodzenia dzieci! i jeszcze większy szacunek dla naszych mam za trud włożony w wychowanie...KOCHAM CIĘ MAMO<3
A więc fotografia? czasem ciężko coś przedstawić by było po naszej myśli,ale wiem ze zamiast tych kwiatów i krwi jakby był włożony krzyż to pewnie wielu by biło brawo,bo jakaś chora moda,trend ostatnio jest...: Jestem Ateistą jestem cool,nienawidzę kościoła to jestem zajebisty a gdy trwoga to do Boga,już nie jednego ateistę widziałem co przez 30/40 lat miał się na bakier z Bogiem a gdy zachorował na raka i gnił od środka fizycznie błagał by sprowadzić księdza..sporo by wymieniać.
Do wiary was i tak nie zmuszę...ja wierzę i jest mi dobrze nawet jestem szczęśliwy w trudnych chwilach i jest mi po prostu lżej,ale myślę że o szacunek do Kobiet każdy zadba???
To są tylko moje posklejane i nie równe wypociny i dyrdymały i nikt nie musi się z tym zgadzać..
Pozdrawiam
Artur Gołębski

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.