Jesień - coś się kończy coś się zaczyna?

Witajcie serdecznie,trochę was zaniedbuje..przepraszam;-) Jesień? przez jednych lubiana a Przez innych znienawidzona pora roku,gdzie ja jestem? gdzieś pośrodku,na pewno w Jesieni lubię barwy,kolory słońca inne niże w każdej innej porze roku..tak jak przyroda Kończy swój etap w roku i szykuje się do zimy i nowego roku,nowych urodzajów tak i Człowiek .
Ja już jestem zmrożony(Freezy) od kilku lat,wiele przemyśleń,swoich projektów i każdego Dnia odkrywam nowe to niesamowite ile jest ciekawych rzeczy na tym świecie nie tylko Fotograficznych,ile możliwości...
Co przyniesie Nowy Rok? tego nikt nie wie jeszcze jest czas by zmienić grafik lub go Naprostować ;-) ale myślę by zdrowia! to reszta się sama ułoży...
Jak zapewne wielu zauważyło założyłem bloga z Mamą #krysiagotuje ale z braku czasu jest On w powijakach,ale będziemy pracować by były regularne posty,ale czasem ciężko się Rozdwoić i zrobić tak by było ładnie i estetycznie.
Konto na Youtube idzie całkiem fajnie z czego jestem zadowolony jeszcze o tym napiszę bo Dużo się dzieje z tym,wielu pytało chyba w każdym języku by nagrać razem film,lub jak Nabijać wyświetlenia,to nic nie daje a takich programów trochę jest,ale zero Zainteresowania filmami,a chodzi nam by szło to do przodu..to nie jest tak że nagra się Vloga czy film i po 3 dniach chcemy 200tys wyświetleń nie da się tak,chyba ze wyłoży się z 1000zł to może i tak,ale to puste wyświetlenia,ale jak wspomniałem napisze o tym w Oddzielnym poście.
Mam nadzieję że ten Nowy 2017 rok będzie lepszy i tego nam wszystkim życzę. ;-)


Jesień w obiektywie :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.