Iportfolio - Wreszcie wystartowali!

Pewnie każdy fotograf ale nie tylko bo każdy artysta,taki jak wspomniany fotograf,malarz,rysownik itp chce się jak najlepiej pokazać w internecie i mieć profesjonalne portfolio..?
Ja już przez wiele lat przerabiałem bardzo wiele opcji,bezpłatnych jak i płatnych...
Dziś chciałbym wam przedstawić  Iportfolio,platformę gdzie zaprezentujemy swoje prace,ale także stworzymy ciekawa wizytówkę swojej działalności.
Na iportfolio wpadłem przypadkowo w 2007 szukając czegoś do założenia strony internetowej,co mnie urzekło ?
Prostota obsługi,ciekawe szablony,możliwość podpięcia własnej domeny,no i po trochu cena która wówczas wynosiła 120zł za rok.
ale brakowało mi takich opcji jak np formularz kontaktowy,no i możliwość w fajny sposób no i przede wszystkim czytelny sposób pokazanie/przedstawienie oferty ślubnej po prostu fotograficznej.
Przez bardzo wiele lat użytkownicy opisywali swoje problemy ale i potrzeby i zauważałem że właściciele nic sobie z tego nie robią a nawet w ostatnich latach podnieśli cenę do 150zł...
Od paru lat,gdzieś około 2 lat właśnie właściciele pisali że już nie długo startują z nową odsłoną iportfolio ale to tylko obiecanki....aż w tym roku gdy kończył się okres abonamentowy po prostu nie przedłużałem tej opcji i założyłem właśnie tego bloga,no i zrobiłem wszystko by tylko opłacić domenę..aż pewnego dnia kliknąłem z ciekawości na swoja starą domenę z iportfolio,pokazał się błąd i zauważyłem całkiem nową odsłonę/szatę graficzną itp


Jak jest ? dla mnie lepiej,bardziej przejrzyście,jeszcze lepsza prezentacja w moim przypadku fotografii,ciekawsze szablony,i personalizacja taka jak czcionki,wielkość czcionek,wreszcie można zmontować tzw zakładkę np cennik/oferta gdzie wszystko ma ręce i nogi,tak jak wcześniej można zdjęcie w tle,muzykę w tle i tak jak zauważyłem chyba jest możliwość ustawienia kilku podkładów muzycznych np do portretowych fotografii inna muzyka a do ślubnych inna,cennik bardziej rozbudowany i dosyć ciekawy..


Moim zdaniem działa super i można stworzyć za nie duże pieniądze stronę w internecie w przypadku konkurencji wypada cenowo dosyć ciekawie,jak w każdej innej stronie zazwyczaj tak i tutaj jest możliwość testowania pełnej wersji(Portfolio Premium) przez 14 za darmo a potem wskakuje na Basic,jestem ciekawy jak to będzie wyglądało bo w poprzedniej odsłonie wyglądało tak ze zabierało fotografie i dawało najprostszy szablon ze wyglądało to nieciekawie,w tej chwili mimo ze mam pełna wersje po testuje ale i tak pozostawię tak jakby miało być w opcji Basic czyli 10 fotografii/3 zakładki.
Myślę że mogę polecić bo jeżeli to będzie działało tak jak teraz to jest naprawdę bardzo OK.
Wygląda to naprawdę fajnie i profesjonalnie a nam artystom o to chodzi ;-)

Moja domena(pewnie trochę się zmieni jeszcze wygląd;-)

1 komentarz:

  1. Bardzo interesujące,kiedyś owszem interesowałem się iportfolio,ale teraz widzę duży skok na plus ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.