Fotografia Produktowa #1

Dzisiaj jak dobrze wiemy by coś kupić oglądamy to z każdej strony,a jeszcze bardziej dogłębnie przeglądamy fotografie w sieci,bo jakby nie było kupujemy wzrokowo,wyobrażamy sobie dany produkt.nie jestem w tej dziedzinie ekspertem a może jestem? bo jednak kilka firm mi zaufało takich jak Aquarel Parfums,Mówisz i Masz i wiele innych,sam tworzyłem aranżacje,pomysł,dzisiaj w sieci wszyscy oczekują jakości,klimatu,zależy także czy to ma być prosty shot na aukcje internetową i jaki dany produkt mamy sfotografować,np do fotografii piwa używa się profesjonalnych aranżacji,oraz akcesorium do efektów,np efekt zmrożonego piwa i kropelki,komponenty do powiększenia piany i takiej nawet na 5 palców ;-) kolory nasyca się o wiele bardziej,usuwa defekty jak np nitki zagniecenia itp,jakbym wymienił wszystko to by nikt nic nie kupił ale juz było wiele przykładów na bajerowanie w reklamach znanej sieci na M ;-) to co widzimy w reklamie a to co dostajemy na talerzu..owszem! ale tutaj obronie trochę siec i powiem że to także leży po stronie danej placówki bo zazwyczaj zawsze miałem okazje by było smaczne i efektownie wyglądało ;-)
Wiele osób zastanawia się co jest lepsze,w przypadku co wybrać,np czy stół bezcieniowy czy namiot? ja pracowałem na stole,ale dobry namiot także jest spoko jeżeli będziemy np szparować.
Ja wolę stół bo daje większe pole do popisu i efektów ;-)

 Stół jest wręcz idealny do fotografii np perfum lub przedmiotów szklanych co pokazują fotografie,wiele możliwości ustawienia światła,cieni,ale ważne w tej fotografii(Perfum) jest także klimat oraz aranżacja planu...
Tutaj np wykorzystałem dawno nieczynne akwarium po uprzednim wyczyszczeniu,jak się okazało pompka napowietrzająca działa do dziś a rybki hodowałem ..oj dawno,do tego rzucone plastry cytryny i całość dała ciekawy klimat...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.