Windows 10 Czy warto ?

Od wielu miesięcy nagabuje się nas,jeżeli mamy Windows 7 możemy skorzystać z darmowej aktualizacji do pełnej wersji Windows 10,więc i jak skorzystałem! ;-)

UWAGA DARMOWA AKTUALIZACJA do WINDOWS 10 tylko do 29 LIPCA 

Po aktualizacji PEŁNA WERSJA BEZ OGRANICZEŃ

Co w nim takiego fajnego? a mianowicie mimo ze Windows 7 wydawał się nam idealny,szybki,gdy tylko pomyślimy i nowszej wersji Windowsa drastycznie spowalnia ;-D

Jaki jest Windows 10 ?
 Po pierwsze..szybki,nawet bardzo,do tego jak mamy dużo plików,a w moim przypadku samych plików JPG w folderze fotografia A,B,C,D oraz Fotografia 1,2,3,4,5,6,7 mam ponad 3 000 000 Fotografii ;-D
szybko mi znajduje(podoba mi się! ;-) słowa kluczowe każdej z nich,ostatnie foldery,działania i wiele innych ZAWSZE pod ręką.
do tego w moim przypadku pierwsze spotkanie z kafelkami,co o nich sądzę? są świetne,do tego mogłem wykorzystać aplikacje fotograficzne które znałem z Androida do obróbki,poprawy fotografii,do tego już wbudowany system do wyświetlania fotografii i powierzchownej korekcji jest super,wszystko pod ręką! i do tego dosyć sporo np takie jak : 

PicsArt – studio fotograficzne(Świetny!)
Photo Studio
Photo Studio PRO

 i wiele więcej,ale ja używałem tych czy to na smartfonach,tabletach czy na Windows 10

Tak samo pogoda,która często sprawdzam! ;-) Sprawdza się w 80% !

 
Powiadają że aplikacji na Windows Store jest mniej jak na Androida,może,ale jest ich tak dużo,ze nie  sposób się zdecydować,zauważyłem taka rzecz ze aplikacje które na Androida trzeba zapłacić te 19zł na Windows Store są darmowe....ale nie wszystkie.Oto kilka screenów :


 

Co do tego co powiadają,że na Windows jesteśmy inwigilowani,śledzeni itp? powiem tak skromnym zdaniem,że praktycznie na każdej platformie jesteśmy i niech tutaj znawcy Pegazusów się nie odzywają!!!na jednej mniej,na drugiej więcej,ale powiem jeszcze tak,gdy nie ściągamy pirackich filmów,gier,filmów porno,muzyki itp na potęgę hurtowo TO NIE MAMY SIĘ CZEGO BAĆ tak samo jak nie szerzymy nienawiści,rasizmu itp
Mi się WINDOWS 10 ---PODOBA!!!!

Jeżeli macie taka okazję mając oryginalnego Windowsa 7,ściągnijcie i sprawdzi jak wygląda i co potrafi Windows 10 ,do wat można zaliczyć ale tylko powiem ze słuchu(bo nie gram w najnowsze gry itp) ze Windows 10 jeszcze słabo współpracuje z najnowszymi grami,nie którymi programami itp

Komuś się może przyda,że sprawdzałem Windowsa na czystej instalacji i przetestowałem go z takimi programami jak Photoshop CS3,Lightroom 3.2 oraz 4, a to chyba ważne dla fotografów,także skaner 9000F Mark 2 działa :-)
Macie swoje spostrzeżenia..komentujcie,piszcie

uwaga uwaga uwaga Microsoft MI NIE PŁACI,OPISUJE BO lubię INFORMATYKĘ ITP I TYLKO TAK PO PROSTU!! ;-)

Pozdrawiam Artur Gołębski

Kto się jednak zdecyduje System może zakupić Tutaj : 


1 komentarz:

  1. Ale pieprzysz gościu... "na jednej mniej,na drugiej więcej" poszukaj innych systemów a najlepiej konfiguracji. Szkoda czasu na te wywody. Pozdro 600.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.