Czy warto zarabiać w internecie?

Jak sam tytuł mówi,dziś chciałbym podać wam kilka ciekawostek na temat zarabiania w internecie.a więc od początku jak to się zaczęło itp
Jeszcze jak pracowałem,i mimo że zajmowałem się fotografią głównie okolicznościową (Śluby itp) to jak każdy chciałem jeszcze dorobić mimo ze na etacie także miałem bardzo fajne pieniądze.
W tej chwili będąc prawie 2 lata bez stałej pracy postanowiłem zagłębić to wszystko czym się zajmowałem,pierwsze co odkryłem i potwierdzam jest Świetne jest'' eRMAIL  (http://www.ermail.pl)


Na czym to polega? jak sama nazwa i opis pokazuje zarabiamy na wyświetlaniu reklam ,po wyświetleniu klikamy potwierdź przeczytanie i na nasze konto(w programie) wpływają pieniądze.
wypłaty fizyczne na własne konto można wykonać po przekroczeniu progu 200zł ja już jadę drugi raz,ale to już tylko by był klik ;-) lepiej można wyjść na tym gdy zaprosi się znajomych do programu.
Znajomi klikając w każda reklamę dostają pieniądze a i my dodatkowo także na konto partnerskie.

Program po zalogowaniu

Klikając w zakładkę po prawej(zaproś znajomych) 
wpisujemy w pole ich adresy meilowe,najlepiej przed ta czynnością ich powiadomić,
z tego względu by także sobie dorobili,ale i także że wiadomości z ermail mogą być jako spam i dlatego by je znaleźli ;-) 

Tak jak wyżej widać moją nazwę użytkownika,jeżeli ktoś chce może mnie zaprosić,ale to bardziej ja  powinienem zapraszać bo już jestem w programie,ale jak coś piszcie to będziemy klikać ;-)


Ja na te 94zł to klikałem z 3 tygodnie i to nie zawsze i bez pomocy znajomych


Myślę że warto skorzystać,ale bardziej traktować to jako dorobek itp

Innym programem jest Sejfik.com (https://sejfik.com/)
Jego dopiero poznaje,ale wygląda obiecująco,można oglądać reklamy lub wykonywać rożne czynności w internecie,i po każdej czynności klikamy potwierdź i dostajemy pieniążki na konto w programie i to większe jak w ermail

Całkowitym hardcorem jeżeli chodzi o wysokość gotówki jaka można zarobić jest tzw pozyskiwanie fanów na portale społecznościowe oraz aktywność na nich(tzn ktoś płaci wam za dodawanie komentarzy,lajków) np za tydzień itp ale zazwyczaj sprzedaje się aktywności na 30 dni ;-) oczywiście sa programy automaty,,gdzie szykujemy na 30 dni posty tematyczne,innym programem pobieramy linki by one to lajkowały a my możemy iść na kawę lub z dziewczyna do kina ;-D
tak tak,,a ja zaczynając klikałem,po nocach siedziałem!! ;-)
Najpopularniejszym programem do tego jest Like Plus (http://www.likeplus.eu/)
można w nim zdobywać fanów na Facebook,Instagram,Twitter i itp
i tutaj powiem z doświadczenia ostatnich tygodni..na tym można bardzo niezłe zarobić,pod warunkiem ze wystawimy aukcje allegro i dodamy kilka ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych ;-) Ostatnimi możliwościami jest prowadzenia bloga(musi być fajny)albo i nie aby były wyświetlenia,ale zazwyczaj jak jest fajny to jest i tam zainstalować reklamy adsense(najlepiej jedną) by dało się go czytać i nie drażnić czytelników itp ;-) i poza tym można kręcić,lub tworzyć filmiki na Youtube
kluczem w tym jest bardzo dobry filmik(jakość itp) oraz dobry tytuł i chyba najważniejsze gdzieś po środku o tagowanie filmiku ;-)

i powiem tak...gdy wszystko idzie w dobrym kierunku i dobrze rozwija to korzystając z tych wszystkich możliwości które tutaj opisałem to można spokojnie około 2000/3000zł zarobić,wtedy najlepiej założyć firmę i sobie działać ;-) ale póki pieniędzy nie macie na swoim koncie polskim ani na Pypal spokojnie zarabiajcie tyle! :-)
Pewnie masa ludzi się ze mną nie zgodzi..owszem trzeba w niektórych sytuacjach mieć szczęście oraz być upartym..ja szukając pracy zacząłem brać sprawy w swoje ręce a nie czekać aż zarosnę lub słuchać propozycji z urzędu pracy (praca za 4.90zł) tak moi drodzy..ale oczywiście dają i inne propozycje..ale to już na inny temat posta.....

i ostatnie zdanie czy warto zarabiać w internecie? jasne że warto tylko trzeba się dobrze zorientować,myślę że teraz będzie wam łatwiej bo uczciwie zarobione a nie czekać aż ktoś wam coś da,jak nie zarabiać na utrzymanie to dorabiać. ..i jeszcze jedno   NIGDY!! nie zgadzajcie się a nawet nie interesujcie się pracą zdalną  to GÓWNO! ale to temat na innego posta(chyba że to ktoś kogo znacie,z waszego miasta osoba,lub po prostu osoba z polecenia)

Do miłego.....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.